DENEYİM

HİKAYEMİZ

İstanbul, önde gelen inşaat ve yapı firmalarından olan Epika Yapı, Türkiye ve Ortadoğu'da faaliyetlerine devam ediyor.

  • 2013 yılında İstanbul'da kuruldu
  • 57+ tamamlanan proje
  • 8+ devam eden proje

UZMANLIKLAR

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed cursus sollicitudin odio, eu tempor velit pellentesque et.

HİZMETLER

Tüm inşaat endüstrisi için kapsamlı bir hizmet yelpazesi sunuyoruz.

  • İnşaat Hizmetleri
  • Mühendislik & Taahhüt
  • Mermer İmalatı ve Pazarlama

İstanbul merkezli yapı ve inşaat firması.

2013 yılında İstanbul'da kurulmuştur. EPİKA YAPI; sermaye, insan gücü, verimli çalışma ve teknolojik yeterliliğe sahip hızla gelişen bir kurumsal yapıya sahiptir. Kurulduğundan bu yana sektörünün öncü firmaları arasında hak ettiği yeri almıştır. Konutta villaya, toplu konuttan sanayi-teknik yapılara, ofis ve hastane yapılarına uzanan taahhüt faaliyetleri ana konusunu oluşturmaktadır.

Bu amaç doğrultusunda yurt içi ve yurt dışında uluslararası taahhüt faaliyetlerini sürdürmektedir. İnşaat sektöründe gelişen teknolojik çözümleri kullanarak yılların getirdiği deneyim gücü ile daha kaliteli, daha güvenli ve daha hızlı çalışmalar gerçekleştirmektedir.

Bu deneyimleri geleceğe aktarmak en önemli amaçtır. Sahip olduğumuz; Kalite Yönetim Sistemi, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikaları, kalite standartlarına verdiğimiz önemi göstermektedir. Epika Yapı tarafından uygulanan projelerde "maliyet-zaman-kalite" temel prensibi projenin başlangıcından bitimine kadar geçen tüm iş süreçlerinde geçerlidir.

TOP